Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Pierwszy mecz na remis !!!

• autor: gks, 2015-03-23 17:20

W rewanżowym spotkaniu na własnym boisku z Rokita Rokietnica remisujemy 2-2 !!!!!!!!!!!!
Mecz był bardzo zacięty, obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia. Pierwsi bramkę zdobyli goście z Rokietnicy po ładnym strzale głową Przemka Dolacińskiego i mamy 0-1. W 30 minucie niestety Artur Sroka dostaje czerwona kartkę i przy korzystniejszym dla rywali wyniku musimy radzić sobie w 10. To nas jednak nie podłamało wręcz zmotywowało, i już w pierwszej połowie zdołaliśmy wyrównać po ładnej sztuczce technicznej Kuby Dłużewskiego. Pełni wiary i nadziei wychodzimy na druga polowe, lecz to znowu goście nam zadali cios, w polu karnym ścięty przez bramkarza naszego Patryk Kowalewski i mamy wapno. 11 wykorzystał Mateusz Pikul, chodź nasz bramkarz był blisko obrony tego strzału. GKS się nie poddawał i w 78 minucie Seweryn Sroka zostaje sfaulowany na 18 metrze, sam ustawił piłkę i pokonał z rzutu wolnego bramkarza Rokietnicy mamy 2-2 !!!! Chwilę po tym sędzia wywalił z boiska za celowe zagranie ręką Sergiusza Borkowskiego i siły się wyrównały. Jeszcze w końcówce spotkania Seweryn Sroka niestety zmarnował sytuacje sam na sam, próbował kiwnąć bramkarza lecz ten go wyczuł i wygarnął piłkę z pod nóg. Mecz kibicom mógł się podobać każdy wie ze spotkania z Rokita zawsze przynoszą wiele emocji. Kolejnym rywalem w niedziele na wyjeździe GKSu będzie Rakieta Głuponie !!!!!